Сертифікація

Єдина Національна сертифікація навчальних центрів та фахівців з массажу в Україні.

Cертифікації навчальних центрів та фахівців з масажу проводяться з метою врегулювання ринку масажу, підвищення якості надання послуг в сфері навчання та надання послуг, розвитку професійного рівня фахівців-початківців та професійних масажистів.  Підвищення престижу професійної діяльності масажистів. Щоб отримати знак якості та відповідати відповідному рівню професійної кваліфікації потрібно показати рівень володіння практичними навичками та теоретичними знаннями.

Стандарти та вимоги були розроблені Національною Експертною Радою в яку увійшли керівники регіональних відділень ПАМУ, відомі викладачі масажу, керівники навчальних центрів, медичні працівники, реабілітологи які мають багаторічний досвід як особистої роботи в області надання послуг так і викладання різних видів та методик масажу.

Для масажистів сьогодні є можливість пройти сертифікацію з класичного масажу. Розроблені критерії, форми складання сертифікації що включає практичну та теоретичну частину.

Робота з сертифікації за іншими методиками масажу ведеться з залученням відповідних фахівців.

СЕРТИФІКАЦІЯ ФАХІВЦІВ З МАСАЖУ

  • участь в Чемпіонаті ПАМУ або онлайн конкурсі – володіння практичними навичками
  • тестування – підтвердження рівня теоретичний знань
  • отримання сертифікаційного балу за практику та теорію
  • отримання відповідного професійного кваліфікаційного рівня

Сертифікація складається з практичної та теоретичної частин. Сьогодні ви можете пройти сертифікацію з “класичного масажу” з отриманням відповідного кваліфікаційного сертифікату.

 Практична частина сертифікації

Проводиться очно або онлайн.

Очно проводиться в рамках Чемпіонатів згідно умов, правил та критеріїв оцінювання затверджених Союзом масажних шкіл України ПАМУ. 

На Чемпіонатах, учасник за бажанням при виступі в номінації “Класичний масаж” може додатково отримати “Сертифікацйний бал” який входить до загального балу Сертифікації. Сертифікаційним балом є середній бал від суддів.

Онлайн проводиться в рамках річного конкурсу “Кращий масаж”. До річного конкурсу допускаються учасники конкурсів які проводились на протязі року, та отримали 1,2,3 місця за голосуванням Експертної Ради або по ітоговому балу, а також учасники які отримали середній бал вище 75.

Правила участі, вимоги до відео, критерії можна подивитися на сайті конкурсу: konkurs-massage.online Результати також публікуються на сторінці конкурсу в ФБ

Члени ПАМУ можуть приймати один раз на рік участь в конкурсі безкоштовно.

Максимальна кількість балів 100.

За бажанням учасника конкурса (чемпіоната) та при виконання умов:

  1. Наявності єдиного затвердженого сертифікату про проходження навчання з класичного масажу за сертифікаційним рівнем (108) годин. Також в ці години може входити додаткове навчання на семінарах з анатомії, фізіології людини, ведення бізнесу, які можна пройти в навчальних закладах які входять до Союзу масажних Шкіл.
  2. 1 рік стажу (окремо питання стажу може бути вирішено голосуванням Експертної Ради).
  3. Сплати внеску за сертифікацію.

Внесок за участь в конкурсі в 2021 році: 500 гр. для випускників шкіл членів СМШУ 300 гр.

Pа сертифікаційний бал береться найвищий бал який учасник отримав в річному або іншому конкурсі який проводився на протязі року.

Сьогодні сертифікація проводиться за номінаціями:

«Класичний масаж»

За іншими видами та методиками масажу вимоги розробляються (СПА, масаж обличчя, тайський масаж або масаж на каріматах, техніки з естетики тіла)

Теоретична частина сертифікації

 Теоретична частина складається з тестування – перевірки теоретичних знань з класичного масажу. Загальна кількість балів 100.

Тестування проводиться за допомогою системи управління навчальним процесом MOODLE.

В питаннях запропоновані варіанти відповідей. Може бути одна, декілька вірних, або питання може не мати вірних відповідей. Час на тестування 40 хвилин.

Для проходження теоретичної частини необхідно:

надіслати на pamu.com.ua@gmail.com заяву:

“Прошу мені … ПІБ… надати доступ до тесту сертифікації”

Додатково учасник сертифікації за бажанням може отримати доступ до Повної методички. В методичці є лекції та контрольні питання, ви можете відслідкувати оцінки та зрозуміти свій рівень підготовки до тестування. Навчання по методичці ще надасть додатково 5 балів до сертифікаційного балу.

вас буде зареєстровано та надан доступ до курсу “СЕРТИФІКАЦІЯ ПАМУ”.

Вартість методички 200 гр. Проходження тестування – 200 гр.

Реквізіти ви отримаєте на поштову скриньку.

Видача відповідного кваліфікаційного сертифікату можлива при отриманні сертифікаційного балу на Чемпіонаті або за участь в онлайн конкурсі, та проходження теоретичного тесту з загальним середнім балом:

85-100% – вища категорія,

70-84% перша категорія,

55-69% друга категорія.

В результаті успішного проходження сертифікації учаснику буде висланий відповідний сертифікат з внесенням до Реєстра фахівців ПАМУ.

Якщо ви маєте питання потрібно звернутися до ПАМУ pamu.com.ua@gmail.com або за 0979735563

ВИМОГИ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ З МАСАЖУ

Приміщення: Відповідність санітарно-гігієнічним нормам для навчання та виконання масажу

Програма: підготовка масажистів з класичного масаж не менше 108 годин з розглядом питань відповідно до програми ПАМУ:

рекомендовані теми програми навчання з класичного масажу:

1.1 Коротка історія розвитку масажу. 1.2 Масаж і його класифікація. 1.3 Рівні впливу масажу на організм людини. 1.4.Огляд видів прийомів класичного масажу (КМ) і загальні особливості їх виконання. 1.4 Ергономіка та біомеханіка масажиста.
2.1 Загальні відомості про тіло. 2.2.Загальні рекомендації для проведення масажу 2.3. Протівопоказання до масажу. 2.4.Стрес-адаптація. 2.5.Тривалість сеансу, курсу. Умовні масажні одиниці. 2.6. Методичні рекомендації: Дотик, Погладжування і розтирання.
3.1 Скелет. Кісткі. 3.2. Правові питання роботи масажиста. 3.3. Обладнання масажного кабінету. Кушетки. 3.4 Деякі терміни та поняття. 3.5. Методичні особливості виконання розминання.
4.1 Загальні анатомо-фізіологічні дані про м’язи. М’язи спини та потилиці. Фасції спини. 4.2. Санітарно-гігієнічні вимоги. 4.3. Засоби до масажу. 4.4. Методичні особливості виконання ударних і вібраційних прийомів.
5.1. Сенсорні системи організму і вплив масажу на них. 5.2. Холістичний масаж. 5.3. Гуморальний вплив. 5.4. Масаж шиї, шийно-комірцевої області і волосистої частини голови.
6.1.Будова нервової системи. Вплив масажу на НС. 6.2. Анатомія пояса верхніх кінцівок. Масаж верхньої кінцівки. 6.3. Спортивний масаж 6.4 “Лікувальний масаж”
7.1. Анатомія і фізіологія серцево судинної і лімфатичної систем. 7.2. Вплив масажу на СС та лімфатичну системи. 7.3. Особливості проведення масажу людям з порушеннями в роботі серцево-судинної системи. 7.4. Гематоми, екстравазати від масажу. 7.5. Лімфадренажний та відсмоктуючий масаж
8.1. Анатомія тазу та нижніх кінцівок 8.2. Вплив масажу на ОРА. 8.3. Масаж нижніх кінцівок
9.1. Анатомія плевральної області. 9.2. Фізіологія дихання. 9.3. Вплив масажу на дихальну систему. 9.4. Методичні особливості виконання масажу грудної клітини. 9.5. Масаж в положенні на кушетці на боці. 9.6. Пасивні дихальні вправи.
10.1. Анатомія абдомінальної області. 10.2. Методичні особливості виконання масажу живота. 10.3. Харчування і масаж.
11.1. Анатомія хребта. 11.2. Остеохондроз і його наслідки. 11.3. Міжхребцеві кили. 11.4. Масаж уздовж хребта.
12.1. Будова та функції шкіри. 12.2 Вплив масажу на шкіру та підшкірно-жирову клітковину. 12.3. Косметичний масаж. 12.4. КМ обличчя.
13.1. Вплив масажу на психоемоційний стан. 13.2 Психосоматика. 13.3. ТОП
14.1. Методичні особливості виконання загального масажу. 14.2. Поєднання масажу з фізичними факторами. 14.3. Етичні аспекти роботи масажиста.

Вимоги та рівні категорій навчальних центрів