Штанько Олександр

Штанько Олександр Іванович

Член правління Професійної асоціації масажистів України.

Лікар педіатр.

Викладач Харківського обласного медичного коледжу. Магістр педагогіки.

Автор методик викладання з масажу та лікувальної фізкультури.

Вивчаю та практикую масаж з 1986 року.

Навчався в Красноградському медичному училищі, де вперше закінчив курси масажу та почав практикувати масаж. По закінченні медичного училищі проходив військову службу. З 1992 по 1998 проходив навчання в Дніпропетровській державній медичній академії, продовжуючи вивчати та вдосконалювати знання та вміння з реабілітації. Практикував масаж та лікувальну фізкультуру лікарнях Дніпра. З 1996 року активно вивчаю народні методи лікування, такі як мануальна терапія, рефлексологія, традиційна китайська медицина, Су Джок терапія, відвідував семінарські заняття, приймав участь у студентських конференціях та конференціях молодих вчених. З 1998 року працюю шкільним лікарем в поліклініці Харкова, займаюсь лікуванням дітей та підлітків в центрі східної медицини. За цей час отримав спеціалізацію з педіатрії та отримав авторське право на винахід «Енергетична діагностика організму для рефлексотерапії та Су Джок терапії», корисну модель «Функціональна діагностика та методи реабілітації дітей та підлітків з ендокринною патологією, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС».

З 2007 року викладаю масаж, лікувальну фізичну культуру, реабілітацію в Харківському базовому медичному коледжі №1 (нині Харківський обласний медичний коледж). Закінчив навчання в магістратурі зі спеціальності «Педагогіка вищої школи».

Починаючи з 2003 року являюся доповідачем конференцій та форумів, які присвячені масажу та реабілітації: Форум масажних технологій (Київ), Академія масажу (Київ), Фестиваль масажу (Харків), Дніпропетровський форум масажних технологій (Дніпропетровськ), Донецький форум масажних технологій (Донецьк).

Підвищував кваліфікацію в Харківській медичній академії післядипломної освіти (педіатрія, лікувальна фізкультура, народна медицина), тренінгах по нейрореабілітації, тренінгах фітнес інструкторів. Підготував та проводив майстер класи та тренінги з анатомії та функціональної діагностики, м’яких мануальних технік, міофасціального релізу,  різних видів масажу, таких як класичний, комплекс масажів з корекції фігури, антистресові масажі, експрес масажі.