Професійний конкурс ПАМУ

З 2020 року проводиться відкритий професійний онлайн конкурс “Кращий масажист” та підсумковий конкурс серед переможців “Кращий масажист Року”.

Конкурс є практичною частиною кваліфікаційної сертифікації масажистів.

Зайдіть на сайт конкурсу ознайомтеся з положенням, номінаціями, правилами, критеріями

konkurs-massage.online

Конкурс підтримали відомі фахівці, які ввійшли до Експертної Ради конкурсу, серед організаторів відомі масажні школи та викладчі масажу такі як:

Бобін Сергій

м.Дніпро. Засновник і керівник навчального центру «Серж і Наталі» Масажист – реабілітолог. Інструктор з класичного і лікувального масажу, мануальної терапії, Спеціаліст з «креольського бамбукового масажу», «імператорського вогненного масажу», фахівець з кінезіотейпування. SPA інструктор … Суддя регіональних і всеукраїнських чемпіонатів з масажу. Абсолютний чемпіон Східного регіону з класичного та СПА масажу 2019. Викладацький досвід 20 років. Професійна практика з 1995 року по теперішній час.

Булат Євген

м.Запоріжжя Президент ПАМУ, керівник Навчально-оздоровчого центру “Світ масажу” який закінчили більш чим 1700 слухачів, багато яких працює в різних країнах світу. Серед випускників  Переможець Кубка Ліги Чемпіонів масажу 2018, переможці та номінанти чемпіонатів з масажу. Магістр фізичної реабілітації, викладач ВНЗ, масажист вищої категорії з лікувального масажу. Практичний досвід масажистом з 1995 року (12 років в лікарні), досвід викладання з 2006 (3 роки в ВНЗ). Організатор фестиваю масажу, та конкурсів масажистів ПАМУ. Суддя чемпіонатів з масажу. Доповідач форумів, та конференцій. Автор очних та онлайн програм навчання з різних видів та методик масажу, серед яких програми з тайського масажу та гавайської психо-тілесної практики Ломі. Звукотерапевт, має тибетьску посвяту та передачу до мантротерапії. Автор ідеї проведення професійного онлайн конкурсу масажистів “Кращий масажист”. Головний Адміністратор сайту Дистанційної підготовки та онлайн підтримки ПАМУ.

Дейкун Ігор

Представник ПАМУ м.Суми Магістр з фізичної реабілітації, практикуючий масажист. Засновник студії масажу «Любава» 2010. Організатор серії Всеукраїнський чемпіонатів та форумів з масажу. Викладач, суддя чемпіонатів та спікер на масажних форумах. Срібний призер чемпіонату України з масажу 2011, чемпіон України з масажу 2012, чемпіон Національного чемпіонату Швейцаріїї з масажу 2020 в категорії «Шведський масаж», багаторазовий переможець регіональних чемпіонатів, учасник міжнародних чемпіонатів та чемпіонату світу з масажу.

Єросов Олесь

м.Київ майстер з класичного масажу, розробник авторських оздоровчих програм і SPA процедур. Багаторазовий номінант і призер чемпіонатів України з класичного і SPA масажу. Суддя чемпіонатів по SPA масажу. Викладач Академії масажу INELDEA.

 

Штанько Олександр

м.Харків Член Правління ПАМУ. Викладач Харківського національного університету імені Каразіна, обласного медичного коледжу, лікар ФРМ.

 

 

Давибіда Наталія

м. Тернопіль Доцент кафедри «Фізичної терапії, ерготерапії, та фізичного виховання» Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України. Викладач масажу.

 

 

 

 

СПОНСОРИ КОНКУРСУ

 

   
 
   

ПАРТНЕРИ

 

 

 

 

 

 

ПРИЗИ

1 МІСЦЕ

Приз від FIJIS

Приз від KTAPING

   
   
   

2 МІСЦЕ

Приз від Fijis

Приз від KTAPING

   
   
   

3 МІСЦЕ

Приз від Fijis

Приз від ktaping.com.ua

   
   
   

Спонсори та Партнери конкурсу додатково визначають номінації від Бренда

Приз від Бренда Fijis

Приз від Олеся Еросова

однуму з конкурсантів зайнявших 1-3 місце масажер ІНАРІ

 

   
   
   

Каталог учасників буде вестись на сайті ПАМУ.

Відео переможців буде виставлено на сайті ПАМУ.

Учасники які зайняли призові місця мають право виступити в підсумковому конкурсі “Масаж Року”

сторінка на Фейсбук