Професійний конкурс ПАМУ

З 2020 року проводиться відкритий професійний онлайн конкурс “Кращий масажист” та підсумковий конкурс серед переможців “Кращий масажист Року”.

Зайдіть на сайт конкурсу ознайомтеся з положенням, номінаціями, правилами, критеріями

konkurs-massage.online

Конкурс підтримали відомі фахівці, які ввійшли до Експертної Ради конкурсу, серед організаторів відомі масажні школи та викладчі масажу такі як:

Бобін Сергій

м.Дніпро. Засновник і керівник навчального центру «Серж і Наталі» Масажист – реабілітолог. Інструктор з класичного і лікувального масажу, мануальної терапії, Спеціаліст з «креольського бамбукового масажу», «імператорського вогненного масажу», фахівець з кінезіотейпування. SPA інструктор … Суддя регіональних і всеукраїнських чемпіонатів з масажу. Абсолютний чемпіон Східного регіону з класичного та СПА масажу 2019. Викладацький досвід 20 років. Професійна практика з 1995 року по теперішній час.

Булат Євген

м.Запоріжжя Президент ПАМУ, керівник Навчально-оздоровчого центру “Світ масажу” який закінчили більш чим 1600 слухачів, багато яких працює в різних країнах світу. Серед випускників  Переможець Кубка Ліги Чемпіонів масажу 2018, переможці та номінанти чемпіонатів з масажу. Магістр фізичної реабілітації, викладач ВНЗ, масажист вищої категорії з лікувального масажу. Практичний досвід масажистом з 1995 року (12 років в лікарні), досвід викладання з 2006 (3 роки в ВНЗ). Організатор фестиваю масажу, та конкурсів масажистів ПАМУ. Суддя чемпіонатів з масажу. Доповідач форумів, та конференцій. Автор очних та онлайн програм навчання з різних видів та методик масажу, серед яких програми з тайського масажу та гавайської психо-тілесної практики Ломі. Звукотерапевт, має тибетьску посвяту та передачу до мантротерапії. Автор ідеї проведення професійного онлайн конкурсу масажистів “Кращий масажист”. Головний Адміністратор сайту Дистанційної підготовки та онлайн підтримки ПАМУ.

Дейкун Ігор

Представник ПАМУ м.Суми Магістр з фізичної реабілітації, практикуючий масажист. Засновник студії масажу «Любава» 2010. Організатор серії Всеукраїнський чемпіонатів та форумів з масажу. Викладач, суддя чемпіонатів та спікер на масажних форумах. Срібний призер чемпіонату України з масажу 2011, чемпіон України з масажу 2012, чемпіон Національного чемпіонату Швейцаріїї з масажу 2020 в категорії «Шведський масаж», багаторазовий переможець регіональних чемпіонатів, учасник міжнародних чемпіонатів та чемпіонату світу з масажу.

Єросов Олесь

м.Київ майстер з класичного масажу, розробник авторських оздоровчих програм і SPA процедур. Багаторазовий номінант і призер чемпіонатів України з класичного і SPA масажу. Суддя чемпіонатів по SPA масажу. Викладач Академії масажу INELDEA.

 

Штанько Олександр

м.Харків Член Правління ПАМУ. Викладач Харківського національного університету імені Каразіна, обласного медичного коледжу, лікар ФРМ.

 

 

Євген Бондаренко

м.Київ Засновник Центру Інтегративної тілесної терапії “Інкорте”.
Пройшов навчальні курси в медичному центрі та почав свою кар’єру в 2003 році. Навчався в медичному училищі. Набувши певного досвіду в роботі масажиста, прийшов до висновку, що одних лише класичних видів масажних технік недостатньо, для ефективної допомоги клієнтам. Тому шукав шляхи для підвищення кваліфікації та придбання різнобічних знань в області масажних технологій і роботи з тілом на різних навчальних семінарах та курсах. За роки роботи освоїв два базових напрямки в роботі з тілом – східний і західний, які взаємодоповнюють один одного і приводять до гарних результатів.

СПОНСОРИ КОНКУРСУ

 

 

ПАРТНЕРИ

 

 

 

 

 

 

ПРИЗИ

1 МІСЦЕ

Приз від FIJIS

Приз від SPAQUATORIA


подарунковий сертифікат на закупівлю продукції Spaquatoria на 3000 гр

Приз від INELDEA

БАЛЬМА-К бальзам для догляду з 21 ефірною олією «М’яке тепло»

також надається знижка на навчання 30% протягом 3 місяців

 

 

Приз від KTAPING

Приз від ROYALTAPING

   

2 МІСЦЕ

Приз від Fijis

Приз від Spaquatoria

подарунковий сертифікат на закупівлю продукції Spaquatoria на 2000 гр

Приз від INELDEA

ТЕРМО-АРГИЛ маска-глина с растениями, эфирными маслами и прогреванием «Интенсивный разогрев» для тела

Приз від SPANI

Приз від KTAPING

Приз від ROYALTAPING

 

 

3 МІСЦЕ

Приз від Fijis

Приз від Spaquatoria

подарунковий сертифікат на закупівлю продукції Spaquatoria на 1000 гр

Приз від INELDEA

Приз від SPANI

Приз від ktaping.com.ua

Приз від Royal Tapes

 

 

 

Спонсори та Партнери конкурсу додатково визначають номінації від Бренда

Приз від Бренда Fijis

Приз від Олеся Еросова

однуму з конкурсантів зайнявших 1-3 місце масажер ІНАРІ

 

 

 

 

 

 

Каталог учасників буде вестись на сайті ПАМУ.

Відео переможців буде виставлено на сайті ПАМУ.

Учасники які зайняли призові місця мають право виступити в підсумковому конкурсі “Масажист Року”

сторінка на Фейсбук